استخدام طراح و اپراتور سایت

شرکت طراحی سایت و فروشگاه های اینترنتی به تعدادی آقا و خانم جهت طراحی سایت و اپراتور و مدیر سایت جهت تکمیل کادر شرکت احتیاج دارد . متقاضیان  کار ترجیها تمام وقت باشند یا  دانشگاهی پاره وقت و دورکاری نیز به عنوان پروژه ای پذیرفته می شود. از طریق سایت اگهی سایت دیوار یا آیدی تلگرام زیر می توانید تماس برقرار کند و به عنوان developer یا designer سایت و وبلاگ فعالیت کنید .

آیدی تلگرام : @Majid_call

استخدام طراح سایت و اپراتور سایت

مشخصات استخدام اپراتور :

اپراتور سایت با نوشتن متن و قرار دادن اخبار و نوشته های جدید از جمله محصولات تازه یک فروشگاه و تغییر قیمت ها و دسته بندی های سایت کار مدیریت سایت را به عهده می گیرد و نوشته ها را به روز می کند. از جمله وظایف اپراتور سایت رسیدگی غیر مستقیم مشتریان و ارتباط با واسط سایت هستند.

مشخصات استخدام طراح سایت :

طراح سایت پاره وقت یا تمام وقت ترجیحا آشنایی کامل به زبان های تحت وب از جمله html و php . استخدام طراح سایت هم به صورت پروژه ای و هم به صورت پاره وقت و تمام وقت امکان پذیر است. طراح سایت بهتر است آشنا به موارد پایه سئو و کار با موتور جست و جوی گوگل باشد. استخدام سئو کار و طراح سایت آشنا به سایت ساز هایی مانند وردپرس نیز قابل قبول است.

استخدام پاره وقت دانشجویی :

به تمامی افرادی که تجربه کافی در زمینه های طراحی سایت و یا سئو سایت دارند دعوت به عمل می آید که رزومه کاری خود را به تلگرام آیدی زیر ارسال نمایند :  @Majid_call 

استخدام تمام وقت :

استخدام اپراتور سایت و محتوا نویس ( تایپیست محتوا ) به صورت تمام وقت به دو صورت معمولی و یا اضافه کاری در فروشگاه اینترنتی برنامه ریزی شده است. برای ترجمه و تایپ و ساخت محتوا در سایت و وبلاگ و همچنین شبکه های مجازی مانند instagram و telegram استفاده می شود. لطفا رزومه خود را به آیدی تلگرام رو به رو ارسال نمایید :  @Majid_call 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Google Analytics Alternative