طراحی سایت قیمت

قیمت سایت چنده؟ برای خرید و ساخت سایت چقدر باید هزینه کرد؟ قیمت سایت فروشگاهی و یا سایت شرکتی چند است؟

برای دانستن جواب این سوالات شما را به خواندن این مقاله که به قیمت طراحی و قیمت سایت با امکانات مختلف می پردازد توجه کنید زیرا قیمت طراحی و هزینه ساخت کمی متغیر است و حتی بعضی اوقات خود طراحان سایت هایی مانند دیجیکالا بامیلو و دیوار را نیز گیج می کند چه برسد به افرادی که برای اولین بار می خواهند سایت خود را در اینترنت بسازند و از آن به روش های مختلف استفاده کنند . برای راحتی به چند بخش اشاره می کنیم :

طراحی سایت قیمت ارزان

برای داشتن سایت ارزان قیمت خیلی ها از ترس کیفیت کم و یا اتلاف هزینه شروع به دوری از این سایت های ارزان میکنند در حالی که بعضی از سایت های گران قیمت را می خرنند و کیفیت کم تری نسبت به همان وبسایت ارزان قیمت دارند. پس ملاک تشخیص همان نحوه کدنویسی و امکانات سایت است نه قیمت آن. این سایت ها مناسب افرادی است که شرکت دارند و می خواهند برای مشتریان فعلی و یا مشتریان جدید یک پل ارتباطی برای معرفی خدمات و محصولات و یا قیمت محصولات خود داشته باشند. در این نوع مدل برای شرکت هایی که می خواهند روی کلمات کم ترشناخته شده مثل اسم شرکت خود و یا اسم خدمات خود بالا بیایند بسیار بسیار مناسب است . هزینه این سایتها چیزی حدود 100 هزار تومان الی 1 میلیون تومان قابل تغییر است.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

برای داشتن سایت فروشگاهی کار یکم متفاوت می شود. اگر می خواهید سایت با قیمت ارزان داشته باشید چیزی حدود 800 هزار تومان الی 10 میلیون تومان قیمت متفاوت دارد که بر اساس امکانات آن متغیر است. اگر دنبال سایت فروشگاهی با امکانات متوسط تر هستید قیمت سایت حدود 5 میلیون الی 20 میلیون متغیر می شود.

قیمت سایت شرکتی

سایت های شرکتی از بهترین سایت های موجود هستند زیرا هم فروشگاه دارند و هم به معرفی محصولات شما در فروشگاه خود می پردازد. برای قیمت شرکتی کمی متفاوت است و بسیار تغییر پذیر اما برای داشتن سایتی شرکتی با قیمت متوسط از 500 هزار تومان الی 40 میلیون تومان ممکن است اختلاف قیمت داشته باشد.

طراحی قیمت سایت

با تمام این صحبت ها به زیان ساده می توان گفت که طراحی قیمت جداگانه ای از خود سایت دارد اما شرکت زد 97 و سایر شرکت ها بگرفتن هزینه سایت اکتفا کرده و طراحی سایت را به صورت مورد دلخواه مشتری انجام می دهند.
طراحی قیمت زیباسازی است که به طراحان و دنش آموختگان رشته طراحی تعلق می گیرد در صورتی که می خواهید سایت خود را بسیار خلاقانه زیبا سازی کنید می توانید از طراحان حرفه ای ما با قیمت ارزان تر از سایر شرکت ها استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Google Analytics Alternative